Birželio pradžioje Kretingos rajone vyko I. V. Kuznecovo seminaras “Vasara Lietuvoje 2013“. Seminaro metu pastatytos kelios skirtingos paskirties krosnys.

DSCN1363

5363982_orig

Restorano krosnis, turinti šias funkcijas: patalpos šildymas; šalikrosnė su galimybe reguliuoti temperatūrą; maisto ruošimas švarioje kameroje; maisto ruošimas kaip rusiškoje krosnyje; universali duonkepė, per kurią leidžiamos karštos degimo dujos; džiovinimo kamera ir mangalas. Krosnis šyla ir veikia su vienu kaminu nuo bet kurios pakuros arba nuo visų kartu.

7204858_orig

Palapinės krosnis: figūrinė šalikrosnė su galimybe reguliuoti temperatūrą; universali duonkepė, per kurią leidžiamos karštos degimo dujos; džiovinimo kamera; mangalas; vertikali maisto ruošimo kamera. Krosnis šyla ir veikia su vienu kaminu nuo bet kurios pakuros arba nuo visų kartu.

7708046_orig

Namų krosnis:  patalpos šildymas; šalikrosnė su galimybe reguliuoti temperatūrą; gali veikti kaip židinys; turi universalią duonkepę, per kurią leidžiamos karštos degimo dujos; vandentiekio vandens šildytuvas.

8663705_orig

Universali duonkepė 3×5:  patalpos šildymas; maisto ruošimas kameroje, per kurią leidžiamos karštos degimo dujos.

DSCN1408

Picos krosnis

DSCN1446

Pirties krosnis su šildymo katilu

lrt

Reportažas apie Kuznecovo seminarą LRT

btv

Reportažas apie Kuznecovo seminarą BTV

Vakarais I. V. Kuznecov vedė teorinius seminarus, kurių metu aiškino savo sistemos krosnių sandarą ir veikimo principą bei atsakinėjo į dalyvių klausimus. Teorinių seminarų vaizdo įrašas (rusų k.):

part1 (640x357)

1 dalis,

part2 (640x353)

2 dalis,

part3 (640x324)

3 dalis.

Taip pat žiūrėkite Kuznecovo krosnių sistemos pristatymą lietuvių kalba tinklapyje krosnininkai.lt.

presentation

Straipsnis paruoštas naudojant tinklapio http://masonryheaters.weebly.com medžiagą, nuotraukos ekomeistras.lt.